بهترین استاد دفاع شخصی در تهران

بهترین استاد (مربی) دفاع شخصی در تهران باید دارای تجربه ی آموزش کافی در این زمینه باشد. همچنین بهترین استاد دفاع شخصی تهران باید دارای مدارک و سرتیفیکت های موردنیاز جهت ارائه آموزش باشد. لازم به ذکر است استاد شهرام اولاد از بهترین استادان دفاع شخصی در تهران با بیش از 30 سال سابقه آموزش در زمینه آموزش دوره دفاع شخصی ارائه آموزشهای لازم به تمامی سنین در آکادمی تخصصی خود در تهران هستند.

بهترین استاد دفاع شخصی در تهران

11 ویژگی که بهترین استاد یا مربی دفاع شخصی در تهران باید داشته باشد:

1) آمادگی جسمانی و روانی عالی

هرکسی که چند سال بر اساس اصولی که هنرهای رزمی آموزش می دهد زندگی کرده است، باید از نظر بدنی عالی باشد. برخی از سبک های مبارزه مانند موی تای، کشتی و جیو جیتسو می توانند بیش از 1000 کالری برای هر ساعتی که روی تشک می گذرانند بسوزانند. زمانی که اغلب در حال تمرین هستید، سخت است که کاملاً نامتناسب و چاق باشید.

نامناسب بودن یک مربی هنرهای رزمی می تواند چندین معنی داشته باشد. ممکن است نشانه آن باشد که آنها به اندازه ادعا واجد شرایط نیستند یا نشانه ای باشد که آموزش خود را جدی نگرفته اند.

مربیان دائماً به دنبال راه هایی برای بهبود تکنیک های خود هستند تا بتوانند به هنرجویان خود خدمات بهتری ارائه دهند. فیزیک آنها باید نمایشی بصری از تمام تلاش های آنها در طول سال ها باشد. تصور کنید که وارد یک کلاس ایروبیک تناسب اندام شده اید و به نظر می رسد که مربی 40 کیلوگرم اضافه وزن دارد. این احتمالاً تمام چیزی است که برای پیداکردن باشگاه دیگری نیاز دارید.

 2) نگرش مثبت

بهترین مربی دفاع شخصی در تهران یا هرجای دیگر باید فضای مثبتی برای آموزش ارائه دهد، زیرا در آن زمان است که هنرجویان به بهترین شکل یاد می گیرند. وقتی صحبت از تنظیم لحن کلاس می شود، مربی قدرت زیادی دارد. یک مربی خوب باید نگرش مثبت مسری داشته باشد که همه اطرافیانش را مبتلا کند. حالات مثبت آنها باید شما را به تقلید از نگرش آنها وادار کند. نگرش مثبت استاد دفاع شخصی یکی از عوامل اصلی است که تعیین می کند تا چه اندازه در کلاس لذت ببرید.

از مربیانی با نگرش منفی یا کسانی که سعی می کنند شما را پایین بیاورند دوری کنید. یک مربی خوب به جای اینکه دانش آموزان خود را از بین ببرد، آنها را تقویت می کند.

3) اشتیاق قوی برای آموزش

مربیان خوب معمولاً افرادی نیستند که دوره های آموزشی را تنها با هدف داشتن شغلی به عنوان مربی یاد می گیرند. یک مربی خوب دفاع شخصی اشتیاق بسیاری برای آموزش به هنرجویان دارد.

از مربیانی که طوری رفتار می کنند که آموزش دادن به شما، کاری است که مجبور به انجام آن هستند دوری کنید. اینها اساتیدی هستند که معمولاً فقط به مربی بودن به عنوان راهی برای کسب درآمد نگاه می کنند، نه بهبود زندگی مردم.

بهترین استاد دفاع شخصی در تهران

4) اخلاق

بهترین مربی دفاع شخصی باید مظهر فضیلت باشد. آنها نباید دارای حواشی در اطراف خود باشند یا نظرات منفی زیادی از دانش آموزان سابق داشته باشند. مربیان خوب از جنبه های فنی و فلسفی آموزش استقبال می کنند. آنها در رفت و آمد روزمره خود محترم و منظم هستند.

5) ارتباط عالی

بهترین مربی دفاع شخصی در تهران یک ارتباط دهنده ی عالی است. آنها در برقراری ارتباط کلامی و غیرکلامی با افراد در هر سن و پیشینه ای مهارت دارند. آنها اغلب در زمینه هایی مانند روانشناسی، حرکت شناسی و ارتباطات اطلاعات خوبی دارند.

زمانی که با یک استاد بسیار خوب در زمینه دفاع شخصی سروکار دارید، به ندرت لحظات کسل کننده ای در کلاس وجود دارد. آنها می دانند که در صورت نیاز چه زمانی باید جنبه شوخ طبعی، فنی یا جدی خود را تغییر دهند.

6) بدون منیت

بهترین مربی دفاع شخصی در تهران چیزی برای اثبات ندارد. بسیاری از این افراد سال‌ها قبل از اینکه حتی به تدریس فکر کنند، رزمی کار بوده اند. چنین اساتیدی هیچ مشکلی ندارند که رزمی کاران ماهرتری مانند سایر مربیان را به کلاس های خود بیاورند تا چیز جدیدی را به شاگردان خود نشان دهند. یک مربی خوب حتی اگر تکنیک‌های جدیدی را از دانش‌آموزان خود بیاموزد، آماده است.

 7) مهارت های رزمی استثنایی

در اینجا یکی دیگر از ویژگی های تعیین کننده بهترین استاد دفاع شخصی در تهران آورده شده است. استاد دفاع شخصی شما باید در بیشتر مواقع بهترین رزمی کار کلاس باشد و باید خیلی بهتر از شما باشد. مربیان ماهر هنرهای رزمی می‌دانند که باید احترام شاگردان خود را با اعمال خود به دست آورند، نه فقط با گفتارشان.

8) استاد پرانرژی

یک استاد خوب هنرهای رزمی و دفاع باید دارای انرژی لازم برای آموزش باشد.

9) ذهن مبارز را درک می کند.

یکی دیگر از ویژگی های تعیین کننده بهترین استاد دفاع شخصی تهران، درک آنها از ذهن مبارزه است. آن‌ها دقیقاً می‌توانند روزها درباره چیزهایی مانند تجسم مبارزه، مدیتیشن و ورود به منطقه درگیری و مبارزه صحبت کنند.

 10) به طور مداوم در حال بهبود هستند.

یک استاد خوب دفاع شخصی هرگز از یادگیری دست نمی کشد. آموزش هنرهای رزمی و دفاع شخصی به شما بخشی از سفر آنها به عنوان یک استاد است و آنها دائماً در تلاش برای بهبود مهارت های خود هستند. این افراد عاشق تمام هنرهای رزمی هستند، نه فقط سبکی که در آن تخصص دارند و مرتباً تکنیک های جدیدی را به برنامه آموزشی خود اضافه می کنند.

11) هرگز از هنرجویان خود دست نمی کشد.

یکی از ویژگی های بهترین استاد دفاع شخصی این است که هرگز از هنرجویان خود صرف نظر از میزان تقلای آنها روی تشک دست نمی کشد. این حرفه ای ها می دانند که سفر هنرهای رزمی هر فرد متفاوت است. برخی افراد طبیعی هستند، در حالی که برخی دیگر با ابتدایی ترین تکنیک ها مبارزه می کنند.

یک مربی باتجربه می‌داند که هر یک از این هنرجویان که با تکنیک‌های اولیه دست و پنجه نرم می‌کنند، ممکن است روزی به بهترین مربی کلاس تبدیل شوند. استاد شما باید به عنوان یک سیستم پشتیبانی عمل کند که به شما کمک می کند از موانع روی تشک عبور کنید.

آموزش وینگ چون

باشگاه وینگ چون در تهران

آموزش مبارزه با چوب کوتاه

به این نوشته امتیاز بدهید post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up